www.ABC-Color.com
Маски онлайн розмальовки і кліпарти
Кліпарт і розмальовка маска баранчика Кліпарт і розмальовка маска леопард Кліпарт і розмальовка маска пантера Кліпарт і розмальовка маска мордочка лева Кліпарт і розмальовка маска мордочка мавпи Кліпарт і розмальовка маска мордочка мишки Кліпарт і розмальовка маска комахи Кліпарт і розмальовка маска пані комахи Кліпарт і розмальовка пінгвін з кіл і овалів Кліпарт і розмальовка мордочка слона

Маски онлайн розмальовки і кліпарти

У розділі мордочки тварин намальовані прості картинки, які можуть передати зображення певної тварини або подібну групу тварин.
Картинки слугуватимуть масками для ігор, іконками, значками, зображеннями для папок, дизайнерським прикрасою, аплікації і т. п.
Прості картинки можуть слугувати добрим прикладом для малювання, тим самим, можна навчити вашу дитину малювати милі мордочки тварин і при бажанні можна домалювати до них тільце з ніжками і ручками.
Роздрукована на принтері розмальовка сподобається навіть самим маленьким, так як область розмальовування буде велика, а елементи для розфарбовування не надто складні.
Дайте дітям ножиці, резиночку або мотузочку, може бути і обруч для волосся. нехай вони виріжуть картинку і наклеять або прив'яжуть, так що-б можна було носити на голові як театральну маску.
Милі тварини подобаються багатьом і простий контур з їх зображенням слугувати приємним нагадуванням про супутників нашого життя.
Особливо приємно буде розфарбовувати їх, фантазуючи над тонами їх забарвлення.

Розмальовки маска
растровий і векторний кліпарт
Розмальовки маски

© www.ABC-Color.com