www.ABC-Color.com
Флеш розмальовки
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Онлайн розмальовки біблійні

Формат swf. (flash)

хрещення розмальовка хрещення малюнок
хрещення
стіни Єрихону розмальовка стіни Єрихону малюнок
стіни Єрихону
збирання манни розмальовка збирання манни малюнок
збирання манни
Про птахів і квіти розмальовка Про птахів і квіти малюнок
Про птахів і квіти
створення розмальовка створення малюнок
створення
Рахав розмальовка Рахав малюнок
Рахав
хлопчик збирає манну розмальовка хлопчик збирає манну малюнок
хлопчик збирає манну

Розмальовуємо в онлайн. біблійні флеш розмальовки.

Онлайн розмальовки біблійної тематики, буде особливо цікаві, якщо їх поєднати з вивченням святих писань. Малюнки в онлайн розмальовці не є придумані автором флеш розмальовок, а взяті з публікацій, права на які належать видавництву Watch tower Bible and tract society of Pennsylvania . На основі цих малюнків були створені контури для флеш розмальовки. Під онлайн розмальовками ви можете знайти, назва публікації, сторінку або главу у виданні, з якої був використаний малюнок. Можете розглянути розділ з публікації, перед розмальовуванням флеш розмальовки.

Для розмальовування флеш розмальовки, непотрібно спеціальних графічних програм. Все що потрібно, це вибрати розмальовку та кликнути по ній. Можете розмалювати на веб сторінці сайту або відкрити на окремій сторінці на весь екран монітора. Розмір їх від 8-60Кб. Всі розмальовки легко завантажуються. Тому можете, закачавши, розфарбувати їх навіть без Інтернету. Флеш файли відкриває Flash Player , також браузери (Internet Explorer, Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Safari) і навіть різні програвачі для фільмів.

Розфарбовувати можуть діти від 3 років і старше. Для маленьких дітей добре підходять найпростіші малюнки. У деяких флеш при розмальовуванні з'являються нові елементи, тому готуйтеся до маленьких сюрпризів. Використовується 216 кольорів.

Автор Флеша дає право безкоштовно закачувати на комп'ютер, розфарбовувати, давати іншим і навіть розмішати на інші сайти флеш розмальовки або давати скачувати на файлообмінник. Але не змінювати саму флешку.