www.ABC-Color.com
Флеш розмальовки
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Онлайн розмальовки птахи

Формат swf. (flash)

Ластівка розмальовка Ластівка малюнок
Ластівка
ластівка розмальовка ластівка малюнок
ластівка
курка розмальовка курка малюнок
курка
лебідь розмальовка лебідь малюнок
лебідь
пташка розмальовка пташка малюнок
пташка
гусак розмальовка гусак малюнок
гусак
крук розмальовка крук малюнок
крук
каченя розмальовка каченя малюнок
каченя
курча розмальовка курча малюнок
курча
колібрі розмальовка колібрі малюнок
колібрі


Розмальовуємо в онлайн. птахи флеш розмальовки.

Розмальовки на тему птахи, особливо подобаються дітям, адже саме вони головні герої мультфільмів та казок. Розмальовуючи чергову флеш розмальовку, згадуються, ці прекрасні персонажі казок. З багатьма птахами ми розлучаємося восени, чекаємо їх взимку, і зустрічаємо з нетерпінням восени. А з іншими навпаки. Але як би там не було, розмальовка з птахом завжди готова для тебе і граючи можете перетворити прості контури в різнобарвне гарне створення.

Для розмальовування флеш розмальовки, непотрібно спеціальних графічних програм. Все що потрібно, це вибрати розмальовку та кликнути по ній. Можете розмалювати на веб сторінці сайту або відкрити на окремій сторінці на весь екран монітора. Розмір їх від 8-60Кб. Всі розмальовки легко завантажуються. Тому можете, закачавши, розфарбувати їх навіть без Інтернету. Флеш файли відкриває Flash Player , також браузери (Internet Explorer, Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Safari) і навіть різні програвачі для фільмів.

Розфарбовувати можуть діти від 3 років і старше. Для маленьких дітей добре підходять найпростіші малюнки. У деяких флеш при розмальовуванні з'являються нові елементи, тому готуйтеся до маленьких сюрпризів. Використовується 216 кольорів.

Автор Флеша дає право безкоштовно закачувати на комп'ютер, розфарбовувати, давати іншим і навіть розмішати на інші сайти флеш розмальовки або давати скачувати на файлообмінник. Але не змінювати саму флешку.