www.ABC-Color.com
Флеш розмальовки
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Онлайн розмальовки Дельфіни

Формат swf. (flash)

дельфін розмальовка дельфін малюнок
дельфін
карликова косатка розмальовка карликова косатка малюнок
карликова косатка
мала косатка розмальовка мала косатка малюнок
мала косатка
косатка розмальовка косатка малюнок
косатка
іравадійскій дельфін розмальовка іравадійскій дельфін малюнок
іравадійскій дельфін
бесклювий дельфін розмальовка бесклювий дельфін малюнок
бесклювий дельфін
сірий дельфін розмальовка сірий дельфін малюнок
сірий дельфін
дельфін Коммерсона розмальовка дельфін Коммерсона малюнок
дельфін Коммерсона


Розмальовуємо в онлайн. Дельфіни флеш розмальовки.

Дельфіни, це граціозні створіння, які захоплюють людей своєю грайливістю і доброзичливістю. Незабутніх вражень можемо отримати, якщо купимо квитки і відвідаємо дельфінарій. І помилуємося на як грають дельфіни. Відпочиваючи на курорті по путівці, вам може дуже повезти, якщо ви побачите дельфінів в місці їх існування. Особливо багато вражень отримають діти. Ну, а якщо путівки на море не куплені, і не живете поруч з аквапарком з дельфінарієм або в місці де є дельфіни. Все одно насолодитися, ними ви можете розмальовуючи в онлайн на сайті, малюнки із зображенням дельфінів.

Для розмальовування флеш розмальовки, непотрібно спеціальних графічних програм. Все що потрібно, це вибрати розмальовку та кликнути по ній. Можете розмалювати на веб сторінці сайту або відкрити на окремій сторінці на весь екран монітора. Розмір їх від 8-60Кб. Всі розмальовки легко завантажуються. Тому можете, закачавши, розфарбувати їх навіть без Інтернету. Флеш файли відкриває Flash Player , також браузери (Internet Explorer, Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Safari) і навіть різні програвачі для фільмів.

Розфарбовувати можуть діти від 3 років і старше. Для маленьких дітей добре підходять найпростіші малюнки. У деяких флеш при розмальовуванні з'являються нові елементи, тому готуйтеся до маленьких сюрпризів. Використовується 216 кольорів.

Автор Флеша дає право безкоштовно закачувати на комп'ютер, розфарбовувати, давати іншим і навіть розмішати на інші сайти флеш розмальовки або давати скачувати на файлообмінник. Але не змінювати саму флешку.