www.ABC-Color.com
Флеш розмальовки
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Онлайн розмальовки Маски

Формат swf. (flash)

маска кошеня розмальовка маска кошеня малюнок
маска кошеня
маска буряка розмальовка маска буряка малюнок
маска буряка
маска буряк розмальовка маска буряк малюнок
маска буряк
маска кіт розмальовка маска кіт малюнок
маска кіт
маска кошенятко розмальовка маска кошенятко малюнок
маска кошенятко
маска лисиця розмальовка маска лисиця малюнок
маска лисиця
маска бульба розмальовка маска бульба малюнок
маска бульба
маска зелений горошок розмальовка маска зелений горошок малюнок
маска зелений горошок
маска морква розмальовка маска морква малюнок
маска морква
маска огірка розмальовка маска огірка малюнок
маска огірка
огірок розмальовка огірок малюнок
огірок


Розмальовуємо в онлайн. Маски флеш розмальовки.

Маски розмальовки онлайн, будуть цікаві, своєю простотою. Коли розфарбовувати на папері, ти можеш передати, тінь інтенсивність кольору або просто змішати різні кольори, навіть якщо ти розфарбовуватиме масляними крейдами або гуашшю. А на сайті дані для заливання 42 кольору, і не за якісь відтінки й мови бути не може. Зате саме головне, що завжди може зробити дитина, це різнобарвну і яскраву картинку.

Для розмальовування флеш розмальовки, непотрібно спеціальних графічних програм. Все що потрібно, це вибрати розмальовку та кликнути по ній. Можете розмалювати на веб сторінці сайту або відкрити на окремій сторінці на весь екран монітора. Розмір їх від 8-60Кб. Всі розмальовки легко завантажуються. Тому можете, закачавши, розфарбувати їх навіть без Інтернету. Флеш файли відкриває Flash Player , також браузери (Internet Explorer, Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Safari) і навіть різні програвачі для фільмів.

Розфарбовувати можуть діти від 3 років і старше. Для маленьких дітей добре підходять найпростіші малюнки. У деяких флеш при розмальовуванні з'являються нові елементи, тому готуйтеся до маленьких сюрпризів. Використовується 216 кольорів.

Автор Флеша дає право безкоштовно закачувати на комп'ютер, розфарбовувати, давати іншим і навіть розмішати на інші сайти флеш розмальовки або давати скачувати на файлообмінник. Але не змінювати саму флешку.