www.ABC-Color.com
Флеш розмальовки
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Онлайн розмальовки Мозаїка

Формат swf. (flash)

мозаїчне коло розмальовка мозаїчне коло малюнок
мозаїчне коло
мозаїчне переплетіння розмальовка мозаїчне переплетіння малюнок
мозаїчне переплетіння
квіткова мозаїка розмальовка квіткова мозаїка малюнок
квіткова мозаїка
коло з кіл розмальовка коло з кіл малюнок
коло з кіл


Розмальовуємо в онлайн. Мозаїка флеш розмальовки.

Цікава гра мозаїка! З різнокольорових фішок складаються різноманітні візерунки, квіти або просто фігури. І ти як творець прекрасного, отримуєш величезне задоволення від зробленого творіння. У цьому розділі онлайн розмальовок, будуть розмішати своєрідні мозаїчного типу розмальовки. І ви за допомогою мишки легко можете створювати цікаві і барвисті твори мистецтва.

Для розмальовування флеш розмальовки, непотрібно спеціальних графічних програм. Все що потрібно, це вибрати розмальовку та кликнути по ній. Можете розмалювати на веб сторінці сайту або відкрити на окремій сторінці на весь екран монітора. Розмір їх від 8-60Кб. Всі розмальовки легко завантажуються. Тому можете, закачавши, розфарбувати їх навіть без Інтернету. Флеш файли відкриває Flash Player , також браузери (Internet Explorer, Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Safari) і навіть різні програвачі для фільмів.

Розфарбовувати можуть діти від 3 років і старше. Для маленьких дітей добре підходять найпростіші малюнки. У деяких флеш при розмальовуванні з'являються нові елементи, тому готуйтеся до маленьких сюрпризів. Використовується 216 кольорів.

Автор Флеша дає право безкоштовно закачувати на комп'ютер, розфарбовувати, давати іншим і навіть розмішати на інші сайти флеш розмальовки або давати скачувати на файлообмінник. Але не змінювати саму флешку.