www.ABC-Color.com
Флеш розмальовки
РУССКИЙ   |   ENGLISH
setemap image


Зміст

Онлайн розмальовки Гори

Формат swf. (flash)

скеля розмальовка скеля малюнок
скеля
гора розмальовка гора малюнок
гора
скеля розмальовка скеля малюнок
скеля
айсберг розмальовка айсберг малюнок
айсберг
скеля розмальовка скеля малюнок
скеля
скеля розмальовка скеля малюнок
скеля
Скеля розмальовка Скеля малюнок
Скеля
стрімчак розмальовка стрімчак малюнок
стрімчак

Розмальовуємо в онлайн. Гори флеш розмальовки.

Створюючи онлайн розмальовки, постійно виникає необхідність намалювати фон за головним малюнком, це може бути що завгодно: ліси, поля, озера, пустелі, сопки, гори, вулкани, будівлі чи інші споруди. В даному тематичному розділі сайту будуть подані гори, природного і не природного контура. Що на малювалося то і поставив. Це будуть гори які я використовував у флеш розмальовках, з додаванням нових невидимих ??елементів, які з'являються при розмальовуванні фону або білих областей флешки. Деякі елементи можна переносити натиснутій лівій кнопкою мишки. Хоча, це може здатися пересічним, але мої спостереження за дітьми, показують, що і це їм цікаво, може не так як розмальовувати героїв мультфільмів або машинки і квіти, але все-таки цікаво. А для більшого інтересу в розмальовку додадуться рухомі об'єкти. Спробуйте, перевірте, чи буде цікаво?

Для розмальовування флеш розмальовки, непотрібно спеціальних графічних програм. Все що потрібно, це вибрати розмальовку та кликнути по ній. Можете розмалювати на веб сторінці сайту або відкрити на окремій сторінці на весь екран монітора. Розмір їх від 8-60Кб. Всі розмальовки легко завантажуються. Тому можете, закачавши, розфарбувати їх навіть без Інтернету. Флеш файли відкриває Flash Player , також браузери (Internet Explorer, Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Safari) і навіть різні програвачі для фільмів.

Розфарбовувати можуть діти від 3 років і старше. Для маленьких дітей добре підходять найпростіші малюнки. У деяких флеш при розмальовуванні з'являються нові елементи, тому готуйтеся до маленьких сюрпризів. Використовується 216 кольорів.

Автор Флеша дає право безкоштовно закачувати на комп'ютер, розфарбовувати, давати іншим і навіть розмішати на інші сайти флеш розмальовки або давати скачувати на файлообмінник. Але не змінювати саму флешку.