www.ABC-Color.com
Флеш розмальовки
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Онлайн розмальовки Принци

Формат swf. (flash)

зоряний принц розмальовка зоряний принц малюнок
зоряний принц
принц та башта розмальовка принц та башта малюнок
принц та башта
принц при свічниках розмальовка принц при свічниках малюнок
принц при свічниках
Принц на коні розмальовка Принц на коні малюнок
Принц на коні
Принц генералісимус розмальовка Принц генералісимус малюнок
Принц генералісимус
закоханий принц розмальовка закоханий принц малюнок
закоханий принц


Розмальовуємо в онлайн. Принци флеш розмальовки.

Уяви себе маленькою дівчинкою, ти хочеш все знати, де, що, чому і як? Ти пізнаєш світ, та маєш бажання все відчути та перевірити. Спробуй розмалювати дівчаток в онлайн, які теж бажають все знати і дивляться на світ великими очима.

Для розмальовування флеш розмальовки, непотрібно спеціальних графічних програм. Все що потрібно, це вибрати розмальовку та кликнути по ній. Можете розмалювати на веб сторінці сайту або відкрити на окремій сторінці на весь екран монітора. Розмір їх від 8-60Кб. Всі розмальовки легко завантажуються. Тому можете, закачавши, розфарбувати їх навіть без Інтернету. Флеш файли відкриває Flash Player , також браузери (Internet Explorer, Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Safari) і навіть різні програвачі для фільмів.

Розфарбовувати можуть діти від 3 років і старше. Для маленьких дітей добре підходять найпростіші малюнки. У деяких флеш при розмальовуванні з'являються нові елементи, тому готуйтеся до маленьких сюрпризів. Використовується 216 кольорів.

Автор Флеша дає право безкоштовно закачувати на комп'ютер, розфарбовувати, давати іншим і навіть розмішати на інші сайти флеш розмальовки або давати скачувати на файлообмінник. Але не змінювати саму флешку.