www.ABC-Color.com
Флеш розмальовки
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Онлайн розмальовки Сонце

Формат swf. (flash)

сонце розмальовка сонце малюнок
сонце
сонце розмальовка сонце малюнок
сонце
сонце розмальовка сонце малюнок
сонце
сонце зірка РОЗМАЛЬОВКА сонце зірка
сонце зірка
сияющее солнце розмальовка сияющее солнце
сяюче сонце
сонце розмальовка сонце
сонце


Розмальовуємо в онлайн. Сонце флеш розмальовки.

Якщо на дворі похмуро і на душі шкребуть кішки, напевно треба зайнятися чимось веселим і цікавим. На приклад, розмальовувати щось веселе. Сонечко налаштує вас на ясну погоду, пригадуючи вам, як воно весело сяє і радує душу. У розділі онлайн розмальовок ви можете, просто вибрати контур розмальовки та клікаючи мишею підбирати кольори, в яких ви представляєте сонечко. Гра проста і не вимагає багато часу. Сподіваюся вона принесе вам задоволення.

Для розмальовування флеш розмальовки, непотрібно спеціальних графічних програм. Все що потрібно, це вибрати розмальовку та кликнути по ній. Можете розмалювати на веб сторінці сайту або відкрити на окремій сторінці на весь екран монітора. Розмір їх від 8-60Кб. Всі розмальовки легко завантажуються. Тому можете, закачавши, розфарбувати їх навіть без Інтернету. Флеш файли відкриває Flash Player , також браузери (Internet Explorer, Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Safari) і навіть різні програвачі для фільмів.

Розфарбовувати можуть діти від 3 років і старше. Для маленьких дітей добре підходять найпростіші малюнки. У деяких флеш при розмальовуванні з'являються нові елементи, тому готуйтеся до маленьких сюрпризів. Використовується 216 кольорів.

Автор Флеша дає право безкоштовно закачувати на комп'ютер, розфарбовувати, давати іншим і навіть розмішати на інші сайти флеш розмальовки або давати скачувати на файлообмінник. Але не змінювати саму флешку.