www.ABC-Color.com
Онлайн розмальовки на різні теми

Мордочки тварин онлайн розмальовки та картинки

У розділі мордочки тварин намальовані прості картинки які можуть передати зображення певної тварини або схожу групу тварин.
Картинки можуть послужити масками для ігор, іконками, значками, зображеннями для папок, дизайнерськими прикрасою, аплікаціями і т. д.
Через свою простоту картинки можуть послужити хорошим прикладом для малювання, таким чином, можна навчити вашу дитину малювати милі мордочки тварин і при бажанні можна домалювати до них тільце з ніжками і ручками.
Роздрукована на принтері розмальовка сподобається навіть найменшим, так як область розфарбовування буде велика, а елементи для розфарбовування не надто складні.
Дайте дітям ножиці, резиночку або мотузочку, може бути і обруч для волосся. нехай вони виріжуть картинку і наклеять або прив'яжуть, так що-б можна було носити на голові як театральну маску.
Милі тварини подобаються багатьом і простий контур з їх зображенням послужити приємним нагадуванням про супутників нашого життя. Особливо приємно буде розфарбовувати їх, фантазуючи над тонами їх забарвлення.

Розмальовка баранчик

Онлайн розмальовки на різні теми: