www.ABC-Color.com
Линии - Рамки - Орнамент

Орнаменти з візерунка 7 на 5

Опис

Застосування орна́мента з візерунка розміром 7x5

Орнаменти де чергуються прямокутні візерунки, доволі популярні, їх зустрічаємо в вишівці, на килимах, керамічній плитці, скриньках, посуді та на будівлях.

Доволі потужно підхопило цей тренд поліграфія, зараз прямокутні орнаменті, подібні до схем вишівки бачимо в оформленні ілюстрації та на обкладинках, календарях, поліетиленових та паперових пакетах, посуді та одягу.

Дуже популярні наклейки на автомашини (стайлінг) у вигляді орнаменту для вишивки.

Орнамент, можна застосувати при оформлені тексту, зображень. Відповідно це реферати, вітальні листівки, запрошення, стенди. Також, як схема для створення вишивки, аплікацій, інкрустацій, малярних чи різьбярських роботах чи укладання плитки, каменю та тому подібне.

Онлайн розмальовка, допоможе в створені власного проекту візерунка. Кликнув по вибраному прикладу схеми, ви маєте змогу перетворити її на власній лад.

Налаштовування, поможете підібрати зручній, для вас, варіант представлення візерунку,через зміну кольорів, масштабу чи кута ілюстрації. Орнамент можливо скласти з послідовно чи симетрично.

Приклади допоможуть вам швидко переглянути можливі варіанти дизайну при створені схем орнаменту для вишівки, фону ілюстрації . Щоб не створювати подібну роботу, ви знайдете багато вже готових можливих варіантів візерунків. Вам залишиться тільки вибрати та пристосувати до ваших потреб.

Для створення візерунку використовується патерн, яким легко вкрити будь-який контур.

Для збереження потрібного вам прикладу використовуйте скриншот (знімок з екрану).

Щоб роздрукувати схеми вишивки краще використати браузер mozilla firefox, internet explorer (Microsoft Edge), якщо зображення орнаменту в попередньої відображеній сторінці для друку буде розмите.

Для збереження окремого коду схеми вишивки використовуйте меню, яке з'являється при кликані по правій клавіші мишки при наведені на картинку.

При збереженні цілої сторінки, зберігайте тільки один файл HTML, так, як всі зображення и коди написані на веб сторінці. Збережений файл можна відіслати по електронній пошті, відкрити на диску без інтернету и він працюватиме як програма, тільки без реклами.

Веб-браузер Microsoft Edge (Internet Explorer)на час написання сторінки, не підтримує стандартні функції, вибору кольору та ховання частин інтернет сторінки.

Щоб завантажити схему вишивки як файл, в окремому векторному форматі svg, використовуй браузер Microsoft Edge (також через меню мишки).

Зображення написані векторному форматі (svg) на інтернет сторінці. Для інтерактивності використовується js.

Сторінка сайта пристосована для роботи, на мобільних пристроях и на комп'ютері.

Онлайн раскраска
50%100%150%200%250%

90°180°270°
45°135°225°315°
www.ABC-Color.com

Чтобы раскрасить схемы орнамента кликните на их изображения, и схема появится в онлайн раскраске.

Примеры пиксельного орнамента из узора размером 7x5

Настроить отображение.
50%100%150%200%250%

90° 180° 270°
45° 135° 225° 315°Схемы орнамента

www.ABC-Color.com

Другие примеры орнамента узора 7x5