www.ABC-Color.com
Линии - Рамки - Орнамент

Схемы орнаментных линий из узора 10 на 6.

Описание

Применение орнамента линии из узора 10x6

Орнаменти візерунків з пікселів, дуже популярні в дизайні. Ними можна прикрасити ваш текст або картинки, будинок, меблі, одяг, створити проект для аплікації або інкрустації.

Ви можете побачити ці візерункові орнаменти ліній на килимах, вишивках, підлогах з дерева або плитки, мозаїках, в інтер'єрі стін і стель, скриньок та розпису посуду і тому подібне.

При оформлені поліграфічної продукції на обкладинках та сторінках книжок, альбомів, плакатів, візиток та рекламних проспектах. Зображенням схеми ліній для вишивки прикрашають целофанові пакети, паперові стаканчики, та навіть автомобілі.

Приклади на цій інтернет сторінці, допоможуть вам швидко підібрати потрібний вам орнамент ліній.

Налаштовування прикладів дозволить зручно налаштувати перегляд схем ліній вишивки та залежно від ваших потреб, ви можете, зробити послідовність візерунка ліній симетричним, змінити кольори в прикладах, збільшити кількість повторів візерунка та масштаб.

В редакторе, можете створити власний візерунковий орнамент ліній. Якщо, кликнути по зображенню прикладу схеми вишивки лінії, тоді в конструкторе відобразиться цей приклад и ви можете модулювати його на свій лад.

Для збереження потрібного вам прикладу використовуйте скриншот (знімок з екрану).

Роздрукувати схеми вишивки. Не всі браузери підтримують при роздруку фонові візерунки, якщо при по передньому показі сторінки для друку орнамент ліній буде розпливчастий, спробуйте інший браузер наприклад Mozilla Firefox, Internet Explorer (Microsoft Edge).

Для збереження чи редагування окремого коду схеми вишивки лінії використовуйте меню, яке з'являється при кликані по правій клавіші мишки при наведені на картинку.

При збереженні цілої сторінки, зберігайте тільки один файл HTML, тому що всі зображення и коди написані на веб сторінці. Збережений файл можна відіслати по електронній пошті, відкрити на диску без інтернету и він працюватиме як програма, тільки без реклами.

Щоб завантажити схему вишивки лінії, як файл, в окремому векторному форматі svg, використовуй браузер Microsoft Edge (також через меню мишки). Це для любителя користуватися векторними графічними редакторами.

Стандартні функції вікна вибору кольорів, та ховання частини інформації на сторінці, не підтримує Microsoft Edge (Internet Explorer), при потребі скористайтеся іншим веб-браузером.

Зображення написані векторному форматі (svg на html5) згідно міжнародним стандартом W3C. Для інтерактивності використовується js.

Сторінка сайту пристосована для роботи, на мобільних пристроях и на комп'ютері.

Редактор

50%100%150%200%250%
www.ABC-Color.com

Кликните на схему орнамента и изменяйте пример в редакторе.

Примеры орнамента линии из узора 10 на 6

Настроить отображение.

25%50%100%150%200%
Схемы орнамента

www.ABC-Color.com

Другие примеры орнамента узора 10x6