www.ABC-Color.com
Cтрічки - Рамки - Візерунки

Орнаментові рамки та куточки

Орнаменти де чергуються квадратні візерунки, доволі популярні, їх зустрічаємо в вишівці, на килимах, керамічній плитці, скриньках, посуді та на будівлях. Доволі потужно підхопило цей тренд поліграфія, зараз квадратні орнаменті, подібні до схем вишівки бачимо в оформленні ілюстрації та на обкладинках, календарях, поліетиленових та паперових пакетах, посуді та одягу. Дуже популярні наклейки на автомашини (стайлинг) у вигляді орнаменту для вишивки.

Орнамент для вишивки можна застосувати при оформлені тексту, зображень. Відповідно це реферати, вітальні листівки, запрошення, стенди. Також, як схема для створення аплікацій, інкрустацій, малярних чи різбярских роботах чи укладання плитки, каменю та тому подібне.

Коли створено орнамент візерунка, може бути складно уявити, як з нього зробіть кутик чи рамку. І хоча, варіантів з'еднаня в залежності від візерунку може бути багато. В прикладах застосован найбільш універсальний. Гадаю він підійде вам для вишивання хустинок, створення рамок чи декору під зображення та текс.

Приклади допоможуть вам швидко переглянути можливі варіанти при створені схем для вишивки, чи ілюстрації. Щоб не створювати подібну роботу, ви знайдете багато вже готових можливих варіантів візерунків. Вам залишиться тільки вибрати та пристосувати до ваших потреб.