www.ABC-Color.com
Cтрічки - Рамки - Візерунки

Орнаменти стрічок

Орнаменти де чергуються квадратні візерунки, доволі популярні, їх зустрічаємо в вишівці, на килимах, керамічній плитці, скриньках, посуді та на будівлях. Доволі потужно підхопило цей тренд поліграфія, зараз квадратні орнаменті, подібні до схем вишівки бачимо в оформленні ілюстрації та на обкладинках, календарях, поліетиленових та паперових пакетах, посуді та одягу. Дуже популярні наклейки на автомашини (стайлинг) у вигляді орнаменту для вишивки.

Орнамент для вишивки можна застосувати при оформлені тексту, зображень. Відповідно це реферати, вітальні листівки, запрошення, стенди. Також, як схема для створення аплікацій, інкрустацій, малярних чи різбярских роботах чи укладання плитки, каменю та тому подібне.

Лінія доволі простий та розповсюджений елемент декорації. Це підвалина роботи дизайнера. З ліній можна скласти ілюстрацію, оформити інтер'єр, прикрасити кромку, чи просто розділити текст.

Вишиті стрічки нашивають на сорочки, блузі та спідниці.

Приклади допоможуть вам швидко переглянути можливі варіанти при створені схем для вишивки, чи ілюстрації. Щоб не створювати подібну роботу, ви знайдете багато вже готових можливих варіантів візерунків. Вам залишиться тільки вибрати та пристосувати до ваших потреб.